Apartamentos Nest Flats Alhacaba

  • The lagest option:
  • 4 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια
  • 1 υπνοδωμάτιο

Το Apartamentos Nest Flats Alhacaba Γρανάδα βρίσκεται 15 λεπτά με τα πόδια από την Αλάμπρα και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Granada, ο οποίος είναι σε απόσταση 2 χλμ. Το διαμέρισμα βρίσκεται στην κεντρική περιοχή και προσφέρει Wi-Fi, καθώς και δημόσιο χώρο στάθμευσης κοντά.

Το κατάλυμα διαθέτει σαλόνι με καναπέ-κρεβάτι. Το διαμέρισμα παρέχει στους επισκέπτες τηλεόραση, καθώς και ρυθμιζόμενο κλιματισμό, για περισσότερη άνεση. Αυτό το κατάλυμα διαθέτει καναπέδες-κρεβάτια. Το Apartamentos Nest Flats Alhacaba διαθέτει walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα για να εξασφαλίσει την άνεση σας. Στο μπάνιο επίσης υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.

Το διαμέρισμα έχει ανοιχτή κουζίνα εξοπλισμένη ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο για την άνεσή σας.

Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται στην κεντρική τοποθεσία 8 λεπτά με τα πόδια από τους Κήπους Carmen de los Martires. Η Γρανάδα είναι ένας δημοφιλής τουριστικός προορισμός που βρίσκεται 1 χλμ. από το Apartamentos Nest Flats Alhacaba. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στη Μονή Αγίου Ιερώνυμου που βρίσκεται σε απόσταση 13 λεπτών με τα πόδια. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Plaza de Isabel la Catolica 2 βρίσκεται σε 400 μέτρα από σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Apartamentos Nest Flats Alhacaba Γρανάδα
G5 Realejo Suite
Τιμή μόνο για κινητά

G5 Realejo Suite

9.1
Άριστο 8 σχόλια
39 μ από το κατάλυμα
USD 122 USD 110
ανά νύχτα
H&H Suite Corrala Realejo
Τιμή μόνο για κινητά

H&H Suite Corrala Realejo

8.4
Πολύ καλό 62 σχόλια
78 μ από το κατάλυμα
USD 63 USD 57
ανά νύχτα
Apartamento Con Encanto Granadino En El Barrio Del Realejo
Τιμή μόνο για κινητά

Apartamento Con Encanto Granadino En El Barrio Del Realejo

6.5
Ευχάριστο 29 σχόλια
79 μ από το κατάλυμα
USD 231 USD 208
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΓραΝάδας-ΧαέΝ ΦεΝτερίκο Γκαρσία Λόρκα
    20 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Granada Train Station
    1,8 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Επιτραπέζια παιχνίδια

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Αίθριο
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 22:00
    Check-out: από 07:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείαςESFCTU0000180170006598780000000000000000VUT/GR/009733,ESFCTU0000180170007805960000000000000000VUT/GR/009032,VUT/GR/009032,VUT/GR/00973
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Apartamentos Nest Flats Alhacaba;
      Το Apartamentos Nest Flats Alhacaba βρίσκεται κοντά σε Κήποι Carmen de los Martires.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Apartamentos Nest Flats Alhacaba;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Apartamentos Nest Flats Alhacaba περιλαμβάνουν Μονοπάτι Paseo de los Tristes, Αλάμπρα καθώς και Οδός Calle Navas.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Apartamentos Nest Flats Alhacaba;
      Η διαμονή στο το Apartamentos Nest Flats Alhacaba κοστίζει 121€.
    • Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται στο το Apartamentos Nest Flats Alhacaba;
      Το Apartamentos Nest Flats Alhacaba δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • Maestro
    • Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο διαμέρισμα;
      Διαμέρισμα παρέχει δημόσιος χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • Στο το Apartamentos Nest Flats Alhacaba προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Apartamentos Nest Flats Alhacaba περιλαμβάνουν La Brujula de Momo και Taberna Los Trastos και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Έχει Ίντερνετ στο το Apartamentos Nest Flats Alhacaba;
      Ναι, το Apartamentos Nest Flats Alhacaba προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΓραΝάδας-ΧαέΝ ΦεΝτερίκο Γκαρσία Λόρκα
    20 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Granada Train Station
    1,8 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Apartamentos Nest Flats Alhacaba Γρανάδα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο